Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom ze  Szkoły Podstawowej w Kamieniu za pomoc, w przewiezieniu części wyposażenia SP Kępa Piotrawińska do naszej szkoły. Mamy nadzieję, że  przekazane pomoce wzbogacą warsztat uczniów i przyczynią się do dalszego rozwoju naszych dzieci. Apel ze strony dyrekcji szkoły spotkał się z dużym odzewem. Jesteśmy razem, działamy wspólnie dla naszej szkoły. Dziękuję serdecznie za wsparcie Rodzicom:

Barbara Smyrgała,

Dawid Smyrgała,

Angelika Kalita,

Eliza Wawer,

Renata Mindowicz – środki transportu,

Kamil Jurak,

Kamil Zima,

Agata Owcarz,

Łukasz Owcarz,

Michał Palchuk – środki transportu,

Agnieszka Pik – środki transportu,

Sylwia Dobrzańska.

Pogoda nam nie sprzyjała, ciężka praca. Bardzo miło było siąść przy ciepłej herbacie, kawie i słodkościach przygotowanych przez Panią Basię, Panią Elżbietę, Panią Agnieszkę, Panią Sylwię. To chwila na małą integrację i rozmowy o naszych sukcesach i co można zrobić dobrego dla naszej małej Ojczyzny. Działamy razem dla naszej szkoły! Wspólnie możemy wiele!  Dbajmy o naszą Małą Ojczyznę!