OSKAR SMYRGAŁA – PODWÓJNYM MISTRZEM MATEMATYKI!

21 maja 2024r. w Szkole Podstawowej w Zagłobie został rozegrany MIĘDZYGMINNY TURNIEJ MATEMATYCZNY. Do walki o tytuł „MISTRZA MATEMATYKI” stanęło 21 uczniów klas 1-3 z siedmiu szkół, z gmin: Łaziska, Wilków i Józefów. Nasza szkołę reprezentowali panowie:
Oskar Smyrgała kl. I, Filip Wawer kl. III, Jan Smyrgała kl. III.
Zadania konkursowe wymagały od uczestników umiejętności wykonywania obliczeń matematycznych, logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, czytania planu i schematów oraz kodowania i dekodowania.
Miło nam poinformować, że PODWÓJNYM MISTRZEM został uczeń klasy I naszej szkoły OSKAR SMYRGAŁA zwyciężając w kategorii klas pierwszych (zdeklasował rywali) oraz w całym turnieju zdobywając 41 punktów na 45 możliwych. Gratulacje! Filip w kategorii klas trzecich zajął 3 miejsce, zaś drużynowo uplasowaliśmy się na najniższym stopniu podium. Brawo!.
Gratulacje i podziękowania dla Rodziców Oskara za transport na konkurs.