Po raz pierwszy społeczność Szkoły Podstawowej w Kamieniu zainicjowała zbiórkę darów dla podopiecznych Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie.  W akcję zostali zaangażowani rodzice uczniów oraz strażacy z OSP Piotrawin i OSP Kępa Gostecka. Mieszkańcy z Piotrawina, Kolonii Piotrawin, Kamienia, Kępy Gosteckiej i Kępy Soleckiej  ofiarowali warzywa i owoce, produkty spożywcze i słodycze. Dzięki wspaniałym ludziom udało nam się zebrać bardzo dużo produktów, które zostały zapakowane do dwóch wozów strażackich. Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Łaziska transportem zajęli się strażacy  i w dniu 12.02.2021r. przekazano dary placówce.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim ludziom otwartego serca, którzy ofiarowali produkty, żeby pomóc dzieciom.

Dziękujemy!

Jedna myśl na temat “„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

1. I think this is among the most significant info for me.

And i am glad reading your article. But want to remark on few general things,
    The website style is great,
    the articles is really nice
    : D. Good job, cheers