„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

Po raz pierwszy społeczność Szkoły Podstawowej w Kamieniu zainicjowała zbiórkę darów dla podopiecznych Powiatowego Zespołu Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie w Siennie.  W akcję zostali zaangażowani rodzice uczniów oraz strażacy z OSP Piotrawin i OSP Kępa Gostecka. Mieszkańcy z Piotrawina, Kolonii Piotrawin, Kamienia, Kępy Gosteckiej i Kępy Soleckiej  ofiarowali warzywa i owoce, produkty spożywcze i słodycze. Dzięki wspaniałym ludziom udało nam się zebrać bardzo dużo produktów, które zostały zapakowane do dwóch wozów strażackich. Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Łaziska transportem zajęli się strażacy  i w dniu 12.02.2021r. przekazano dary placówce.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim ludziom otwartego serca, którzy ofiarowali produkty, żeby pomóc dzieciom.

Dziękujemy!