Szkolne mikołajki

Szkolne mikołajki

Za sprawą choinek, dekoracji, które stanęły w naszej szkole, jak również dominującego koloru czerwonego na szkolnym korytarzu poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt. Mikołajkowe obchody stały się  już tradycją naszej szkoły. Już od samego rana 6 grudnia dzieci i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu czekały z niecierpliwością na wizytę Świętego Mikołaja. Uczniowie kl. II-III w krótkim przedstawieniu wprowadzili nas w mikołajkowy nastrój. Na spotkanie z Mikołajem  przybyli również rodzice wraz ze swoimi najmłodszymi pociechami. Po wielu trudach podróży i mimo niesprzyjających warunków (brak śniegu) zjawił się w towarzystwie Śnieżynek wyczekiwany przez wszystkich Gość. Obdarował wszystkich milusińskich prezentami i słodkościami. Uradowane dzieci nie chciały się z Nim rozstać….. . Mikołaj obiecał, że wróci ponownie za rok. Miły świąteczny nastrój udzielił się wszystkim. Wszak i dorośli kiedyś byli dziećmi. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji tego niezwykłego spotkania. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z odwiedzin Mikołaja.

Galeria zdjęć

Relację foto z dzisiejszego dnia przeprowadzili uczniowie klasy VI: Maja Witczak i Ernest Kalita. Wykorzystując sprzęt zakupiony w ramach “Laboratoria przyszłości”.

Film 1

Film 2