I Sztafetowy Bieg Przełajowy

"Biegnij, Myśl, Ćwicz"
W dniu 5.10.2023r. w SP w Kamieniu odbyły się I Sztafetowe Biegi Przełajowe uczniów kl. IV-VII ze szkół podstawowych z terenu Gminy Łaziska.
Wydarzenie zorganizowane zostało dzięki dofinansowaniu od Fundacji BGK w ramach programu “Sport na Start” – edycja II. Społeczność sportowa z Łazisk, Braciejowic i Kamienia spotkała się, aby rywalizować, cieszyć się wspólnie i celebrować ducha współzawodnictwa. Biegi sztafetowe przełajowe to także okazja do wykazania się siłą, wytrzymałością i duchem drużyny. To dyscyplina, która wymaga współpracy, zaufania i wsparcia kolegów i koleżanek z zespołu. Dzisiejsze zawody były nie tylko walką o medale, ale także szansą na przekroczenie własnych granic i osiągnięcie czegoś, co wydawało się niemożliwe.
W kategorii dziewcząt
I miejsce zajęła drużyna z SP w Kamieniu
II miejsce zajęła drużyna z SP w Łaziskach
III miejsce zajęła drużyna z SP w Braciejowicach
W kategorii chłopców:
I miejsce zajęła drużyna z SP w Kamieniu
II miejsce zajęła drużyna z SP w Łaziskach
III miejsce zajęła drużyna z SP w Braciejowicach
Drużyny przygotowali nauczyciele: Pan Jacek Witczak (sędzia zawodów), Pan Jakub Czarnota i Pan Marek Jakoniuk. Serdecznie dziękujemy im za zaangażowanie w realizację zawodów. Poczęstunek zapewniło KGW “Kępianki” z Kępy Gosteckiej. To był niezapomniany dzień pełen sportowej pasji i przyjaźni!
Organizator i koordynator projektu “Biegnij, Myśl, Ćwicz” Marta Lorek

Galeria zdjęć – “Biegnij. Myśl, Ćwicz” – I Sztafetowy Bieg Przełajowy