Zabawa karnawałowa

bawiące się dzieci

Trwa okres zabaw karnawałowych. Nie zabrakło ich również w naszej szkole.
Po ciężkiej pracy w I półroczu nauki uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w szkole w czwartek – 25 stycznia 2024 roku.
Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle – zamieniła się w zimową salę balową. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, policjantów. Były wróżki, księżniczki, koty, motyle, różne inne stwory i dziwadła… Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. W trakcie zabawy zorganizowano zabawy integracyjne, które przyniosły dzieciom wiele radości. “Gorące poduszki”, przechodzenie pod liną, grupowy taniec z karteczkami oraz podawanie piłki wymagały od uczestników zabawy nie lada sprytu. Podczas zabawy karnawałowej, spragnieni mogli się napić a głodni coś zjeść , ponieważ poczęstunek przygotowała Rada Rodziców. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Ferie trwać będą od 29 stycznia do 11 lutego 2024 roku.
Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku!

bawiące się dzieci