Więcej o: AKTYWNY DZIEŃ NA LODZIE

AKTYWNY DZIEŃ NA LODZIE

W dniu 13 lutego chętni uczniowie z klas 3 – 8 wraz z opiekunami wybrali się na lodowisko w Opolu Lubelskim. Głównym celem wyjazdu było aktywne spędzanie czasu wolnego, hartowanie organizmu przed nadchodzącymi feriami oraz doskonalenie techniki jazdy na łyżwach.

Dla kilku uczestników był to pierwszy kontakt z lodową taflą. Wszyscy z dużym zapałem próbowali swoich sił. Mimo początkowych obaw i nieuniknionych upadków, uczniowie poradzili sobie znakomicie. Bardziej doświadczeni koledzy i koleżanki chętnie pomagali początkującym, co stworzyło świetną atmosferę współpracy. Nasi uczniowie byli bardzo zdyscyplinowani i odpowiedzialni. Doskonale wiedzieli, jak bezpiecznie korzystać z lodowiska. Po tak wielkiej dawce aktywności fizycznej musieliśmy nadrobić spalone kalorie wizytą w pizzerii. Zmęczeni, ale pełni pozytywnej energii i z uśmiechami na twarzach, wróciliśmy do szkoły. To był zdecydowanie udany wyjazd!

Dziękujemy Gminie Opole Lubelskie za bezpłatne udostępnienie lodowiska!

Więcej „AKTYWNY DZIEŃ NA LODZIE”

Więcej o: BAL KARNAWAŁOWY

BAL KARNAWAŁOWY

12.02.2026 w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Nasze niezawodne uczennice – Amelka i Kinga nie tylko przygotowały playlistę i poprowadziły imprezę, ale również zorganizowały zabawy zarówno dla starszych jak i młodszych uczniów. Były wśród nich kalambury, wspólne tańce grupowe, wybory najlepszego przebrania, krzesełka i wybory królowych i królów balu. Nagrody konkursowe i poczęstunek zapewnili rodzice, którzy zresztą bawili się razem z nami. Imprezę zdecydowanie należy uznać za udaną. Wspólna zabawa w niemal rodzinnej atmosferze to doskonały akcent przed zasłużonymi feriami zimowymi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszego wspaniałego balu!

Marek Kieloch, Grażyna Stępniak, Dorota Pernak, Michał Gąska

Więcej „BAL KARNAWAŁOWY”