Konkurs plastyczny SU „Nauczyciel w oczach dziecka” rozstrzygnięty!
Pablo Picasso powiedział kiedyś, że „Wszystkie dzieci są urodzonymi artystami„. Potwierdzeniem tych słów są prace uczniów naszej szkoły powstałe w ramach konkursu plastycznego „Nauczyciel w oczach dziecka”( ogłoszonego przez Samorząd Uczniowski z racji Dnia Edukacji Narodowej). Dzieci z klas 0-3 tworzyły portret ulubionego nauczyciela, zaś uczniowie klas 4-6 karykatury pedagogów. „Małe arcydzieła”, bo tak można o nich powiedzieć, wykonano podczas zajęć z edukacji plastycznej oraz w ramach godzin wychowawczych. Każdy artysta miał możliwość wyboru techniki wykonania. Niezależne jury w składzie: Aleksandra Pogoda, Katarzyna Pióro, Grażyna Stępniak, Barbara Ciostek, ks. Krzysztof Lichota oraz Kamil Ciostek miało „twardy orzech do zgryzienia”, bowiem uczniowie w znakomity sposób uchwycili charakterystyczne cechy postaci. Wystawa prac cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Autorzy prac sprawili nauczycielom mnóstwo radości. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
Więcej „Konkurs plastyczny SU „Nauczyciel w oczach dziecka” rozstrzygnięty!”












W pierwszym tygodniu nauki uczniowie demokratycznie, w tajnym głosowaniu, wybierali opiekunów Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023. Zostały nimi Panie: Hanna Jakoniuk i Anna Chmiel. Na spotkaniu z przedstawicielami samorządów klasowych ustalono sposób wyboru Zarządu SU, zebrano propozycje działań przygotowane przez poszczególne klasy, które zostaną uwzględnione w Planie pracy samorządu. Jesteśmy dla Was i z Wami tworzymy szkolną rzeczywistość. Bądźmy razem, współdziałamy, twórzmy wspólne środowisko szkolne!