Synapsik MEN

Ogólnopolski konkurs Synapsik MEN dla klas młodszych organizowany przez Wydawnictwo SYNAPSA. Konkurs ma charakter ogólnopolski, stanowi ciekawe uzupełnienie zajęć oraz stanowi cenną informację zwrotną, zarówno dla nauczycieli jak i uczniów, o aktualnym poziomie wiedzy uczestników. Testy konkursowe dla poszczególnych klas zostały przygotowywane przez zespół ekspertów w oparciu o obowiązującą podstawę programową. Przy ich tworzeniu autorzy bazowali na wszystkich dostępnych i wykorzystywanych w szkołach podręcznikach wiodących wydawnictw na rynku.

W konkursie przedmiotowym wzięło udział 8 uczniów. Z  klasy 2 uczestniczyły : Lena Jurak, Maja Kundel, Amelia Korszun.

Natomiast z klasy 3 : Alicja Ozimek, Zuzanna Pik, Amelia Wiśniewska.

Laureatem konkursu została  Zuzanna Pik, gratulujemy!

Dyplom Laureata
Dyplom dla Zuzanny Pik