Nasza reprezentantka, Amelia Wiśniewska, dała popis swoich umiejętności na dużej scenie i wywalczyła wyróżnienie w Opolskim Konkursie Recytatorskim.
Poziom tegorocznych przesłuchań II etapu był bardzo wysoki – spotkali się tam najlepsi recytatorzy z całego powiatu. Amelia nie dała się jednak zjeść tremie. Jej interpretacja utworu poruszyła jurorów i pokazała ogromną dojrzałość artystyczną. Pani Ania Buda przygotowała swoją podopieczną znakomicie. Brawo!
Wielkie brawa należą się również Zuzannie Zygan, która pięknie zaprezentowała się na tym etapie i godnie reprezentowała naszą szkołę i gminę. Gratulujemy!








