Przedszkolne konkursy

100 LAT ZWIĄZKU OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ. WIERNI TRADYCJI W SŁUŻBIE DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI

Praca konkursowaPraca konkursowaPod tym tytułem ogłoszona została kolejna edycja Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego, który ma charakter wieloetapowy. Zachęceni pismem w tej sprawie Wójta Gminy Łaziska zgłosiliśmy swój udział w kategorii I grupy wiekowej i dostarczyliśmy trzy prace plastyczne na eliminacje gminne. Prace plastyczne w technice rysunkowej wykonały dzieci sześcioletnie: Kinga Dobrzańska, Laura Piskorska i Amelia Wiśniewska. Dziewczynki wykazały zainteresowanie tematyką konkursu i pod opieką wychowawczyni w sposób twórczy przedstawiły udział straży pożarnej w akcjach ratowniczo – gaśniczych.

Trzymamy kciuki za dziewczynki. Mamy nadzieję, że ich wysiłek i kreatywność zostaną docenione przez jury konkursu. Nam te prace bardzo się podobają.

„WAKACJE NA WSI” – KONKURS PLASTYCZNY

 „Wakacje na wsi” to temat konkursu plastycznego, który ogłosił Urząd Statystyczny w Lublinie dla placówek wychowania przedszkolnego zlokalizowanych w województwie lubelskim. Uczestnicy konkursu mieli przygotować pracę plastyczną prezentującą wspomnienia dzieci z wakacji spędzonych na wsi lub ich wyobrażenia na ten temat, z nawiązaniem do pracy rolników, zwierząt gospodarskich, maszyn rolniczych i innych zagadnień objętych Powszechnym Spisem Rolnym, który trwał od 1 września do 30 listopada 2020 r.

Praca plastyczna
Praca Laury

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 177 placówek przedszkolnych. Do konkursu przystąpiła Laura Piskorska, która pod opieką wychowawczyni wykonała pracę rysunkową. Praca otrzymała wyróżnienie. Dziękujemy Laurze za zaangażowanie i pomysłowość. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć plastycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *