XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Obchody miały na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a także przypomnieć o jej przydatności w życiu codziennym. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Przez cały tydzień uczniowie naszej szkoły mogli przypominać sobie tabliczkę mnożenia, albowiem w szkole pojawiły się na drzwiach i gazetce szkolnej przykłady działań i inne materiały związane z  tabliczką mnożenia. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, zachęciły do zdrowej rywalizacji. 10 uczniów naszej szkoły uzyskało Certyfikat Experta Tabliczki Mnożenia. Wszystkim serdecznie gratulujemy.