Wyjazd na wirtualną strzelnicę

W środę 27 maja klasa 8 z nauczycielem EDB wybrała się na strzelnicę wirtualną do szkoły podstawowej w Józefowie. Uczniowie mieli okazję przeprowadzić zajęcia ze strzelectwa pod opieką instruktora i poznać różne rodzaje broni jak Glock oraz AK47.  Przeprowadziliśmy zawody między sobą w których najlepsze wyniki w kategorii dziewczyn uzyskały:

1 Kamila Celejewska 58pkt

2 Kinga Zygan 56pkt

3 Lena Ciastek 50pkt

 

A w kategorii chłopców:

1 Bartłomiej Wawer 65pkt

2 Stanisław Wiśniewski 33pkt

3 Filip Owczarz 31pkt

Paweł Karwicki