Więcej o: Słuchajmy, o czym, co i jak mówią!

Słuchajmy, o czym, co i jak mówią!

Gminny etap Opolskiego Konkursu Recytatorskiego za nami. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas II, V i VI: Lena Kalita, Zofia Kulbaka, Karolina Wiśniewska, Zuzanna Zygan – klasa II, Kinga Dobrzańska i Karolina Wiśniewska kl. V oraz Dagmara Smyrgała i Hanna Wiśniewska z kl. VI.

Wybór repertuaru oraz przygotowanie do konkursu powierzono Pani Annie Buda – kl. V – VI oraz Pani Hannie Jakoniuk klasy II – III.

Wszystkie nasze dziewczyny zaprezentowały się wspaniale. Pokazały znakomitą dykcję, wrażliwość, umiejętność operowania głosem i emocjami. Gratulujemy!.

Szkoda, że do dalszej rywalizacji mogą włączyć się tylko zwycięzcy poszczególnych kategorii.

Tytuły laureatek wywalczyły: Zuzanna Zygan i Amelia Wiśniewska i to one będą reprezentowały naszą szkołę na etapie powiatowym. Powodzenia!. Dziękujemy  Rodzicom za transport i wsparcie w przygotowaniu dzieci do konkursu. Więcej „Słuchajmy, o czym, co i jak mówią!”

Więcej o: Wizyta w gospodarstwie agroturystycznym

Wizyta w gospodarstwie agroturystycznym

W dniu 18.05.2026 r. uczniowie klas I–V uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do gospodarstwa Frux Solis prowadzonego przez Małgorzatę Solis. Wyjazd został zorganizowany w ramach „Programu dla szkół”. Celem wycieczki było zainteresowanie dzieci zależnością pomiędzy pracą rolnika i producenta a owocami, warzywami oraz produktami mlecznymi spożywanymi przez uczniów w ramach „Programu dla szkół”. Uczniowie poznali również drogę produktów „Od pola do stołu” oraz sposoby ich uprawy i produkcji.

Na wstępie  pani Małgorzata Solis zapoznała uczniów z programem warsztatów. Uczniowie zostali podzieleni na grupy, każda z grup miała w wyznaczonym czasie inne zadanie do wykonania. Na wstępie uczestnicy zostali poczęstowani zdrowymi produktami w postaci kefirów i jabłuszek. W programie znalazły się pogadanki dotyczące codziennej pracy rolnika ,, Od pola do stołu”. Dzieci dowiedziały się również, w jaki sposób gospodaruje się odpadami żywnościowymi. Miały możliwość wykazania się zaangażowaniem i zdolnościami kulinarnymi podczas pieczenia babeczek szpinakowych. Uwieńczeniem zajęć w gospodarstwie była wspólna degustacja produktów związanych z tematyką wycieczki oraz integracja z kolegami i koleżankami ze Szkoły Podstawowej w Braciejowicach  podczas wspólnych gier i zabaw na terenie gospodarstwa.

Wyjazd był dla uczniów ciekawą i wartościową lekcją przyrody oraz zdrowego odżywiania.

Więcej „Wizyta w gospodarstwie agroturystycznym”